Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

VII edycja Ogólnopolskiego Konkursu dla Szkół Podstawowych DO HYMNU

12.04.2024  /  12087  /  A. Nicpoń

Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Dyrektor Narodowego Centrum Kultury oraz Stowarzyszenie „Iuvenales Cantores Lodziensis – pro Europe” ogłaszają nabór do VII edycji Konkursu dla Szkół Podstawowych DO HYMNU.

Nabór do udziału w VII edycji Konkursu planowany jest od dnia 15 kwietnia do 17 maja 2024 r. Zgłoszenia będą przyjmowane drogą elektroniczną poprzez wypełnienie i wysłanie ankiety – zgłoszenia opublikowanego od dnia oficjalnego ogłoszenia naboru do VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu dla Szkół Podstawowych DO HYMNU.

Konkursowi towarzyszą Warsztaty dla nauczycieli przygotowujących konkursowe prezentacje, które odbędą się w dniach 14 – 15 września 2024 w Bydgoszczy . Warsztaty są bezpłatne i nieobowiązkowe.

Na stronie https://nck.pl/projekty-kulturalne/projekty/konkurs-do-hymnu można dowiedzieć się o archiwalnych edycjach Konkursu.

W razie pytań można kontaktować się z p. Krzysztofem Kozłowskim – Koordynatorem ogólnopolskim VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu dla Szkół Podstawowych DO HYMNU: tel. 601825592; e-mail: krzysztof@choirconductor.pl

Regulamin konkursu w załączeniu.

Szczegóły na stronie: https://nck.pl/projekty-kulturalne/projekty/konkurs-do-hymnu/aktualnosci/rusza-nabor-do-vii-edycji-konkursu-do-hymnu-

Materiały do pobrania, obejrzenia

Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Delegatura w Toruniu

Delegatura wE Włocławku

Zespół ds. nadzoru pedagogicznego
w Inowrocławiu

Projekt i administracja Maciej Leciejewski, 2024