Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Konkurs plastyczny „Granty na zabytki – jak środki z UE zmieniają zabytki z mojej okolicy”

30.04.2024

Z uwagi na przypadające w 2024 roku 20-lecie przystąpienia Polski do Unii Europejskiej, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach obchodów ww. rocznicy zaplanowało przeprowadzenie Konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych „Granty na zabytki – jak środki z UE zmieniają zabytki z mojej okolicy”.

Logo programu "Granty na zabytki" zorganizowanego z okazji 20-lecie przystąpienia Polski do Unii Europejskiej przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Jego celem jest pokazanie, w jaki sposób Fundusze Europejskie (FE) wpływają na poprawę stanu zabytków. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I-VIII szkół podstawowych. Otwarcie konkursu planowane jest na 22 kwietnia 2024 r. zakończenie zaś na 13 września 2024 r. Jego rozstrzygnięcie nastąpi do końca września br. Informacje na temat Konkursu, a także jego regulamin zamieszczone są na stronie Organizatora Konkursu.

W przypadku pytań można kontaktować się z p. Ewą Walską tel. 22 82 93 136, e-mail: ewalska@kultura.gov.pl.

Szczegółowe informacje w serwisie: https://www.gov.pl/web/kultura/konkurs-plastyczny-dla-dzieci-i-mlodziezy-z-okazji-20-rocznicy-przystapienia-polski-do-unii-europejskiej.

Materiały do pobrania, obejrzenia

  • Szczegółowe informacje o konkursie w serwisie www.gov.pl
  • Ulotka – Konkurs plastyczny „Granty na zabytki – jak środki z UE zmieniają zabytki z mojej okolicy”                          Plik do pobrania, PDF 0,24 MB

Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Delegatura w Toruniu

Delegatura wE Włocławku

Zespół ds. nadzoru pedagogicznego
w Inowrocławiu

Projekt i administracja Maciej Leciejewski, 2024